SON DAKİKA

Kantarın topuzu kaçtı.Defne Samyeli ile Başbakan Erdoğan arasında muta nikahı iddiası bile çirkin.


Sosyal Medya 20 Mart 2014 Perşembe - 14:14
YAZI BOYUTU: A A A

"Defne Samyeli ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan arasında geçen iddialar sosyal medyada hızla yayılıyor. Twitter'da dönen iddialara göre Başbakan Recep Tayyip Erdogan ile Defne Samyeli arasında muta nikahı mevcutmuş. Cemaatin 25 Mart'ta yayınlanacağı iddia edilen bomba kayıt da yine iddialara göre bu ilişkiye dair olacakmış."Bu ÇOK AYIP VE ÇİRKİN haberi genel olduğu için yayınlıyoruz.Fakat Ailevi durumu ve Başbakanlık makamına olan saygımızdan ötürü aynı zamanda lanetliyoruz.Türkiye için kara bir leke olarak kabul ediyoruz.

İstanbul doğumlu Türkiye'nin önemli haber sunucularından biri olan Defne Samyeli'nin dinleme kayıtlarında isminin olması merak konusu olmuştu. Sosyal Medyada yer alan bazı iddialara göre Defne Samyeli ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan arasında bazı görüşmeler gerçekleştirilmiş.Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet'in kurumlarına ve yargıya güvendiğini belirten Samyeli, avukatının" dinlemelerin yasal olup olmadığını" araştırdığını belirtti. Samyeli ayrıca dinlemelerin yasal olmaması durumunda "röntgencilik" olacağını da sözlerine ekledi.

STAR GAZETESİ İSE OLAYA FARKLI BİR AÇIDAN BAKTI:

'Silikon maske' ile montaj iddiası!

Star gazetesinin haberine göre; Cemaat, Hollywood'da kullanılan silikon maske yöntemiyle görüntülü kayıtlar hazırlayacak. Haberde, Cüneyt Özdemir’in eşi Zeynep İnanoğlu’nun 2008’de 'Ses dalgalarından orijinal ses üretilmesi’ tezine de yer verildi.


Her gün, her gece Türkiye'de milyonlar, çıkan ses kayıtlarıyla ilgilenir, bu konuda gerilim gittikçe artarken Star gazetesi ilginç bir iddia ortaya attı. Star gazetesinin haberine göre; Cemaat, Hollywood'da kullanılan silikon maske yöntemiyle görüntülü kayıtlar hazırlayacak. Haberde, Cüneyt Özdemir’in eşi Zeynep İnanoğlu’nun 2008’de 'Ses dalgalarından orijinal ses üretilmesi’ tezine de yer verildi.

FOTOĞRAF OLMASI YETERLİ

Gazetede "Silikon maske yöntemli video ile itibar suikasti" başlıklı yer alan haberde Discovery Channel’de yayınlanan Mythbusters adlı programda yer alan Görevimiz Tehlike filmlerindeki maske sahnelerinin gerçekliğini sorguladıkları bölüme de yer verildi. Haberde, yine Tom Cruise'un başrolünde olduğu Vanilla Sky filmindeki maskeli halinden de görüntüler kullanıldı.

Silikon maske için maskesi çıkarılacak kişinin değişik açılardan fotoğraflarının çekilmesi yeterli olabiliyor. Bu maskeyi benzer fiziksel özelliklerde biri taktığında aradaki farkı bir video ortamında anlamak imkansız hale geliyor.

Haberde, Cüneyt Özdemir’in eşi Zeynep İnanoğlu’nun 2008’de 'Ses dalgalarından orijinal ses üretilmesi’tezine de yer verildi.

Gazetenin iddiasına göre; Zeynep İnanoğlu’na Barselona Avrupa Sinyal İşleme Konferansı’nda ödül getiren ‘Seslerin farklı duygulara dönüştürülmesi” çalışması Gazeteci Nazlı Ilıcak’a da ilham vermişti. Ilıcak 3 yıl önce yazdığı (28 Ağustos 2011) bir makalede Başbakan Erdoğan’ı da örnek vererek bu sistemle nasıl tuzak kurulacağını anlatmıştı. 

Bu Trol haberler AKP’nin oyunu artırır.Seçimi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı güçlendirir.30 MART gecesi ise Türkiye’de büyük bir sürek avı başlatılır.Ve uzun yıllar sürecek dava süreçleri yaşanır.(PHA-Derleme )

 

 


  • Yorumlar (1 yorum)
  • Yorum Yaz
  • Arkadaşına Gönder

Haberin Yorumları

Bu habere toplam 1 yorum yapıldı. Sizde yorum yapmak ister misiniz? Tıklayın

cenk yilmaz
2014-03-21 11:47:57

merak işte
gözlüklümü olacaklar. Kadın da silikondan mı olacak. Mimikler yeterli olacakmı. Madem tesbit edildiler neden tutuklanmadılar.işi tamamlamaları nete de vermeleri mi bekleniyor. Mit mi emniyetmi tesbit etmiş. Yoksa iddia ediliyor lardaki o meçhul iddiacı mı. Cakmı ... ıyor mu... du mu. Görüntü HD mi olacak. Bir yerleri flan da silikondan mı olacak .yani, dalgıç kıyafeti gibi full badi.

Habere Yorum Gönder

Habere yorum yapın, sesinizi duyurun
* T.C. yasalarına aykırı, kin, nefret, hakaret, suç unsuru içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Haberi Arkadaşınıza Gönderin

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin...Sosyal Medya HABERLERİ

SON YORUMLAR

DEVLET ÖĞRETMENLİĞİNE GEÇMEK İSTEYEN MEMURLARIN İMZA KAMPANYASI
YORUM kurumlar arası geçiş hakkımız geri verilsin. - edebiyat öğretmeni

DEVLET ÖĞRETMENLİĞİNE GEÇMEK İSTEYEN MEMURLARIN İMZA KAMPANYASI
YORUM Kurumlar arası iyk atama hakkımızı geri istiyoruz!Memur Öğretmenler mağdur!... - erkan

DEVLET ÖĞRETMENLİĞİNE GEÇMEK İSTEYEN MEMURLARIN İMZA KAMPANYASI
YORUM https://www.change.org/p/memur%C3%B6%C4%9Fretmenlerin-kadrolar%C4%B1n%C4%B1n-mebe-aktar%C4%B1lmas%C4%B1yla-verimsiz-%C3%BCcretli%C3%B6%C4%9Fretmenlik-kpsssiz-pedagojikformasyonsuz-dershanecilerden-%C3%B6nce-%C3%B6%C4%9Fretmen-a%C3%A7%C4%B1%C4%9F%C4%B1n%C4%B1n-bir-k%C4%B1sm%C4%B1na-kazan%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F-hak-kayb%C4%B1-ma%C4%9Fduriyetini-giderici-hakkaniyetli-verimli-maliyetsiz-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCm - İMZA KAMPANYASI