YSK tarafindan açıklanan seçime girebilecek partiler listesinde Türk siyasetinde KARAOĞLAN olarak nam salan ECEVİT'in partisi DSP artık seçime giremiyor.
Ecevit'in DSP'si maddi ve manevi olarak çökertildi.Örgütleri yok edildi.

Bu durumda son kongrede yeniden genel başkanlığa seçilen ve Masum Türker döneminde Örgüt kurulu başkanlığı yapmış olan ÖNDER AKSAKAL olmayan örgütün oylarıyla nasıl genel başkan seçiliyorsa bugün DSP artık seçime giremeyecek parti durumuna düşürülmüş.

Rahmetli Ecevit döneminde il ve ilçe örgütleri kendisine ait gayrimenkullerden oluşan DSP kasasında 120 milyon tl ile Zeki Sezer ismine verilmişti.

Yılların siyaset birikimi DSP kasasında 120 milyon parayla resmen MASUM TÜRKER ve ekipleri tarafından yağmaya tabi tutularak tamamen maddi olarak sıfırlandı.

Kalan gayrimenkuller satılarak parti işlevsiz hale getirildi.

Bugün bile DSP doğru düzgün bir yönetime sahip olsa yüzde yedi civarında kemik oya sahip.

3. Başbakanlığa mahküm olduğunu söyleyip partisini seçimlere sokamayan GENEL BAŞKAN

Başbakanlığa mahküm olduğunu söyleyip partisini seçimlere sokamayan GENEL BAŞKAN

O halde kendisini BAŞBAKAN olarak gören Önder Aksakal seçime giremeyen bir parti durumuna getirdiği DSP genel başkanlığında oturamaz.

Derhal istifa etmeli.

DSP örgütünü bitirip partisini seçime sokamayan GENEL BAŞKAN ! Neler demiş...

Önder Aksakal Örgüt kurulu başkanı sıfatı ile DSP örgütlerini sıfırlamış ve MASUM TÜRKER döneminde yağmalanan milyonların sorgulanmaması için orada oturuyor iddiasını destekliyor hareketlerde bulunuyor.

Önder Aksakal bugün bu hesabı vermeli.Nasıl oluyorsa koskocaman DSP seçimlere giremiyor ise bunun hesabını vermeli.

Masum Türker ve ekipleri ise 120 trilyon bugünkü parayla 120 milyon tl paranın nasıl yağmalandığını açıklamalı ve hesabını hukuk önünde vermeli.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları