Antalya'da emniyet ekipleri, cami imamı 37 yaşındaki C.L.'nin kullandığı otomobilin gizli bölmelerinde 9 kilo esrar maddesi ele geçirdi. İmam C.L., gözaltına alındı.

Akyıldız'ın konuşmasının ardından AKP Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AKP Bursa Milletvekili Zekiraya Birkan, AKP Hatay Milletvekili Adem Yeşildal imzasıyla geneli üzerindeki konu açıklığa kavuştuğundan teklifin maddelerine geçilmesine dair bir önerge sunuldu.

Bir konu üzerindeki görüşmelerin ilanihaye yapılmasının mümkün olmadığı ve görüşülen konunun vuzuha kavuştuğu gerekçesiyle verilen kifayeti müzakere önergesi okundu ve maddelerine geçilmesi oylanarak, kabul edildi.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve CHP milletvekilleri, bunun üzerine ayağa kalkarak itiraz etti.

Kanunların her yerde çiğnenebileceğini ancak hiç çiğnenmeyecek yerin Meclis olduğunu ifade eden Altay, "Geçmişte 4 artı 4 artı 4'e de böyle yapıldı, parlamento tarihinde kara gün olarak yazıldı. Önerge gelebilir. Baştan beri tutumunuz; biraz muhalefeti konuşturalım. Grup Başkanvekili olarak daha tümü üzerinde görüşlerimi belirtmedim. Yaptığınız siyasi eşkiyalıktır, gümrükten mal kaçırma mantığıdır." diyerek teklifin maddelerine geçilmesine karşı çıktı.

AAntalya  gelen bir ihbar üzerine durdurulan içinde bir kişinin bulunduğu otomobilin gizli bölmelerde 9 kilo esrar maddesi ele geçirdi.

Uyuşturucuya el koyan polis ekipleri, sürücü C.L.'yi gözaltına aldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları