Fatih Eminönü'nde 35 yaşındaki Fatma K., evlilik dışı dünyaya geldiği iddia edilen 40 günlük çocuğunu, kurusıkı tabanca ile öldürmeye çalıştı.

 Yaralanan çocuk ölmeyince, cani anne küçük kızı denize attı. Deniz polisi sabah saat 06.00 sularında denize atılan minik bebeği bulmak için arama yapıyor

Habertürk'ten Müslim Sarıyar'ın haberine göre, eşinden ayrı yaşayan Fatma K.'nın 40 önce, bir kız bebeği oldu. İddiaya göre, Fatma K., evlilik dışı ilişkiden dünyaya gelen bebekle ilgili bunalıma girdi. Fatma K., önceki gece bebeği alarak Bağcılar Güneşli'deki ağaçlık bir alana gitti. Kurusıkı tabancası olan Fatma K., minik bebeğin başına tek el ateş etti. Bebeği öldürmeye çalışan anne başarılı olamadı.

40 günlük bebek yaralanınca Fatma K., başka bir plan yaptı. Fatma K., bebeği de alarak, saat 06.00'da Eminönü sahiline ve bebeği denize attı. Bebek dalgalar arasında kaybolurken, Fatma K., polise giderek giderek teslim oldu ve bebeği denize attığını söyledi.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, anne bebeği attığı yeri gösterdi. Deniz polisi bebeğin bulunması için denizde arama çalışması başlattı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları