KULİS - FETÖ terör örgütü üyesi birçok ismin Kültür ve Turizm Bakanlığı personeli olarak görev yaptıkları iddiası Ankara'yı sallıyor. Bakan Nabi Avcı ise sessiz .

KULİS - Saraya yakın kaynaklar Cumhurbaşkanlığı izleme ve takip biriminin çalışmaları sonucunda birçok bürokratın Kültür ve Turizm Bakanlığı personeli olarak görev yaptığını ve kendilerini çok iyi gizlediklerini iddia ediyor .

Bakanlığın taşra teşkilatlarında görevli birçok personelinde FETÖ ile bağlantısı olduğunun tespit edildiği ve çok yakında işlem yapılacağı belirtilirken ;

Özellikle çok değerli arazilerin turizm tahsislerinde milyarca dolarlık gelir elde edildiği ve Turizm şirketi seyahat acenteleri otellerden himmet paraları alındığının tespit edildiği iddialar arasında .

Özellikle Antalya il bünyesinde Kemer ilçesinde Ö isimli personel hakkında FETÖ iddiası olmasına rağmen henüz işlem yapılmamış olması dikkat çekici.

Kimlerin bu isimleri koruduğu ise önümüzde ki günlerde Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda yapılması planlanan FETÖ operasyonlarında açığa çıkacak .

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları