Bakan Avcı Eskişehir ziyaretinde Türkiye için dua istedi .Burada bir konuşma yapan Avcı, "Ben öncelikle hanım kardeşlerimden dua istiyorum" dedi.

"Her şeyin başı dua"Türkiye'nin sıkıntılı günlerden geçiğini belirten Avcı, konuşmasının devamında şunları söyledi:"Sağdan soldan durmadan bir takım bir şeyler oluyor. Su uyur düşman uyumaz. O bakımdan tamam biz de gece gündüz gayret edelim ama her işin başı dua. Türkiye bugünleri aşacak. Zaten Türkiye bunları aşacağı için bu kadar azmış vaziyetteler. Son şeylerini kullanmaya çalışıyorlar. Evvelki gün Antalya'da Uluslararası Turizm Kongresi vardı. 

Orada bir arkadaşımız Almanlara sunum yaptı. Sunumunun bir tarafında 15 yıldır Türkiye'de yaşananlar, diğer tarafta ise yapılan yatırımlar yazıyordu. Bittikten sonra çok güzel konuşma yaptığını söyledim. 'Türkiye'ye bu kötülükler yapılırken, bu yatırımlar yapıldı' diyorsun dedim. Buna farklı bir açıdan da bakabileceğini ifade ettim. O da, 'Türkiye bu kadar yatırım yaptığı için başına sıralanan belaları getirmeye çalışıyorlar' diye anlattım. Yani yapılan hizmetler olduğu için çelme takmak, çomak sokmak istiyorlar. Çok şükür milletimiz sabırla, ferasetle ve dualarımızla bunları geride bırakacak. Biz inşallah çocuklarımıza, torunlarımıza, gençlerimize çok daha güzel, huzurlu önü açık bir Türkiye bırakmak inşallah hepimize nasip olacak."Kendi elleriyle tatlı dağıttı. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları