Bu yıl 22.'si gerçekleşecek İzmir Kitap Fuarında, stratejist yazar Hüseyin Hakkı Kahveci'nin, geçen ay raflarda yerini alan son kitabı, "Türkiye'ye Kurulan Tuzak-Rabıta" okurlarıyla buluşacak. Kahveci, kitabını, 22-23-24 Nisan tarihlerinde Doğu Kitabevi –

Tüm Fuarcılık Yapım AŞ (TÜYAP) tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile hazırlanan 22. İzmir Kitap Fuarı, 22-30 Nisan tarihleri arasında Kültürpark’taki Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda düzenlenecek.

Bu yıl 400 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşecek 22. İzmir Kitap Fuarı, yaklaşık 150 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak. Dokuz gün boyunca etkinlikler ve imza günlerinde yazarlar ve okurlar bir araya gelecek.

BU KİTAP KAÇMAZ!

Bu yıl 22.'si gerçekleşecek İzmir Kitap Fuarında, stratejist yazar Hüseyin Hakkı Kahveci'nin, geçen ay raflarda yerini alan son kitabı, "Türkiye'ye Kurulan Tuzak-Rabıta" okurlarıyla buluşacak.

Kahveci, kitabını, 22-23-24 Nisan tarihlerinde Doğu Kitabevi – Ulak Yayınları standında imzalayacak.

Kitaplar okurlarını beklerken:

Kitaplar okurlarını beklerken:

KONFERANS SAATLERİ

Yazar Hakkı Kahveci, imza etkinliği çerçevesinde 23 Nisan Pazar akşamı 19:15 – 19:55 saatleri arasında 2 no'lu konferans salonunda "Uğur Mumcu'dan Sonra Rabıta ve Suriye'de Türkiye'ye Kurulan Tuzak" başlıklı bir konferans verecek.

USTA GAZETECİ RAHMİ TURAN "RABITA"YI YAZDI

CAN ATAKLI "RABITA"YI YAZDI

HAKKI KAHVECİ'NİN SON KİTABI "RABITA" ÇALAR SAAT PROGRAMINDA

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları